Inne Spojrzenie

Wyniki 2008



Grand Prix:

  • Mikhail Dailidov: Słuck (Gunyefa Matyushenkova)

Nagrody:

Kategoria dziecięca: 6-9 lat.

Polska

  • Hanna Zych:Fundacja Kultury i Sportu “Prawobrzeże”, Szczecin (Małgorzata Wrzosińska),
  • Marta Łuka: Pracownia Skup Kultury, Tychy (Ewa Szewczyk, Wojciech Łuka),
  • Artur Wojdan: Młodzieżowy Dom Kultury nr 2, Tychy (Adam Niesyto),
  • Marianna Szymlek: Młodzieżowy Dom Kultury, Lębork, (A. Walkusz),
  • Anna Kożuchowska: Młodzieżowy Dom Kultury, Lębork ( Beata Synowiec),
  • Zuzia Worotyńska: Młodzieżowy Dom Kultury, Lębork ( Beata Synowiec),
  • Dominika Kosacz: Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1, Łódź, (Barbara Krzemińska – Sobczyk),
  • Magdalena Płatek: Pałac Młodzieży, Warszawa, (Jolanta Wołocznik)

Rosja

  • Alina Churochkina: Toljatti (Natalya Konstantinovna Sirotkina)

Białoruś

  • Anastasiya Bodyakovskaya: Mozyrz, (Nikolay Kuzmich Dubrova),
  • Yekatyerina Loyko, Lida: (Galina Valyeryevna Kodik),
  • Alyekcyey Kovalyev, Gorki: (Оlga Lycyechko).

Kategoria dziecięca: 10 - 13 lat.

Polska

  • Kuba Wyszyński: Pałac Młodzieży im. Prof. Aleksandra Kamińskiego, Katowice, (Agnieszka Zając),
  • Wiktoria Gadula:  Miejski Dom Kultury, Dęblin, (Anna Krawczak),
  • Adrian Kaczmarek: Młodzieżowy Dom Kultury, Wieluń, (Jolanta Łuczak),
  • Ola Kordus: Miejski Ośrodek Kultury im. Charlesa Spencera Chaplina, Legionowo, (Zofia Piotrowska),
  • Martyna Domszyn: Ognisko Pracy Pozaszkolnej, „Dom Harcerza”, Toruń, (Danuta Ciechanowska),
  • Dariusz Sawicki: Młodzieżowy Dom Kultury, Chełm, (Krystyna Rutyna),
  • Nina Krawczak:  Miejski Dom Kultury, Dęblin, (Anna Krawczak),
  • Małgorzata Siemaszko: Osiedlowy Dom Kultury „Okrąglak”, Zamość, (Maria Śliczniak),
  • Agata Michorowska: Osiedlowy Dom Kultury „Okrąglak”, Zamość, (Maria Śliczniak)

Białoruś

  • Еlyena Milashyevckaya: Mińsk, (Т.V. Ashyebyeva),
  • Аlina Kovalyeva: Lida,(Valyentina Ivanovna Balyko),
  • Yevgyeniy Karpovich: Baranowicze, (Tatyana Lyeonidovna Romanovich),
  • Маrgarita Ponomaryeva: Mozyrz, (Nikolay Kuzmich Dubrova),
  • Syergyey Chichira: Dzierżyńsk, (Аlla Shyevcova),
  • Pavyel Rybak: Kopyl, (Svyetlana Shvaybovich),
  • Olga Kurdyuk: Słuck, (Gunyefa Matyushenkova),
  • Yana Lyepesh: Mozyrz,,(Olga Sukhonickaya),
  • Аrtur Nyekandarov: Homel,(Yekatyerina Bushinskaya)

Rosja

  • Оlyecya Akchurina: Toljatti, (Natalya Konstantinovna Sirotkina),
  • Ryenata Khacanova: Toljatti, (Natalya Konstantinovna Sirotkina),
  • Yekatyerina Votincyeva: Toljatti, (Natalya Konstantinovna Sirotkina)

Kategoria młodzieżowa: 14 - 16 lat.

Polska

  • Patryk Otowski: Miejski Ośrodek Kultury im. Charlesa Spencera Chaplina, Legionowo, (Zofia Piotrowska),
  • Ania Frączek:Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza, (Anna Wolniaczyk),
  • Anna Gasztyk: Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza, (Grzegorz Skrzypek),
  • Michał Stachowski: Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora, Koszalin, (Paweł Narkowicz).

Białoruś

  • Yuriy Yefimovich, Iwacewicze: (Lyudmila Vikyentyevna Krukovckaya),
  • Мarina Goncharova: Gorki, (Alyeksandr Shyevcov)
  • Оlga Arkhipcova: Gorki, (Alyeksandr Shyevcov),
  • Yelizariy Makovskiy: Mińsk (Тatyana Vasilyevna Voytyenko),
  • Оlga Nyetryebina: Słuck, (Gunyefa Matyushenkova),
  • Mikhail Subcyelnyi: Słuck, (Gunyefa Matyushenkova),
  • Marina Boryeysha: Słuck, (Gunyefa Matyushenkova),
  • Zarina Kydyelko: Kopyl, (Svyetlana Shvaybovich).

Kategoria młodzieżowa: 17 - 19 lat.

Polska

  • Dominika Adamiec: Młodzieżowy Dom Kultury, Chełm (Krystyna Rutyna),
  • Marta Pietrasińska: Zespół Szkół Plastycznych im. W. Hasiora w Koszalinie (Iwona Wilkoszewska),
  • Natalia Skoczylas: Zespół Szkół Plastycznych im. W. Hasiora w Koszalinie (Iwona Wilkoszewska),
  • Małgorzata Zelek: Zespół Szkół Plastycznych im. W. Hasiora w Koszalinie (dr Ewa Miśkiewicz – Żebrowska),
  • Mateusz Wojtanowski: Zespół Szkół Plastycznych im. W. Hasiora w Koszalinie (Patrycja Dannemann- Dziekiewicz),

Białoruś

  • Yevgyenya Lagun, Słuck, (Gunyefa Matyushenkova),
  • Yebgyeniy Kapusta, Iwieniec (Lyeonarda Kapusta),
  • Syergyey Marinich, Słuck (Gunyefa Matyushenkova)

Wyróżnienia:

Kategoria dziecięca: 6-9 lat.

Polska

  • Paweł Borawski: Fundacja Kultury i Sportu “Prawobrzeże”, Szczecin (Małgorzata Wrzosińska),
  • Aleksandra Skupińska: Fundacja Kultury i Sportu “Prawobrzeże”, Szczecin (Małgorzata Wrzosińska),
  • Mateusz Herman: Fundacja Kultury i Sportu “Prawobrzeże”, Szczecin (Małgorzata Wrzosińska)
  • Sara Woźniak: Młodzieżowy Dom Kultury, Lębork (Beata Synowiec),
  • Natasza Karoń: Pracownia Skup Kultury, Tychy (Ewa Szewczyk, Wojciech Łuka),
  • Dominika Słota: Szkoła Podstawowa, Pniówek, (Alina Korneluk),
  • Małgorzata Wajerowicz: MDK, Pabianice (Jacek Kowalski),
  • Mikołaj Sołtysiak: Młodzieżowy Dom Kultury, Wieluń ( Jadwiga Rosołowska).

Szwajcaria

  • Matvei Schimko: Zurych (Elyena Valyeriyevna Khagyer),

Ukraina

  • Kavickaya Mariya:Kijów( Krasnoborodkina Darya)

Rosja

  • Byezrukova Diana: Toljatti, (Morozova Alyeksandra Vladimirovna),

Białoruś

  • Doroshyevich Yuriy: Baranowicze (Chelyevich Lyudmila Vladimirovna),
  • Nastya Voytyenko: Mińsk, (Tatyana Vasilyevna Voytyenko)
  • Lyena Kiryenko: Mogilew (Dyana Nikolayeva Yanchyenko)

Kategoria dziecięca: 10 - 13 lat.

Polska

  • Agnieszka Cichosz: Młodzieżowy Dom Kultury, Lębork, (A.Walkusz),
  • Marcin Krawczyk: Młodzieżowy Dom Kultury, Lębork, (A.Walkusz),
  • Jakub Kalisiak: Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” , Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej, Szczecin, (Małgorzata Wrzosińska),
  • Ada Sikora: Miejski Dom Kultury, Dęblin, (Anna Krawczyk),
  • Monika Bigoszewska: Pracownia „Skup Kultury”, Tychy, (Ewa Szewczyk, Wojciech Łuka),
  • Patrycja Tasarz, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Wielkiego, Zespół szkól Samorządowych, Załęcze Małe, (Jolanta Łuczak),
  • Katarzyna Wenta: Młodzieżowy Dom Kultury, Lębork, (B.Synowiec),
  • Ewelina Wziątek:  MDK Pabianice, (Jacek Kowalski),
  • Maja Kopczyńska:: Pałac Młodzieży, PKiN, Warszawa, (Jolanta Wołocznik),
  • Agata Grochowska: Pałac Młodzieży, PKiN, Warszawa, (Bożena Szynkielewska),
  • Kamila Exner, Pałac Młodzieży, PKiN, Warszawa, (Saida Siczek),
  • Oliwer Zając, Pracownia „Skup Kultury”, Tychy, (Ewa Szewczyk, Wojciech Łuka),
  • Paweł Fortuna: Pracownia „Skup Kultury”, Tychy, (Ewa Szewczyk, Wojciech Łuka),
  • Barbara Rosiecka: Pałac Młodzieży, PKiN, Warszawa, (Jolanta Wołocznik),
  • Kuba Wyszyński: Pałac Młodzieży im. Prof. Aleksandra Kamińskiego, Katowice, (Agnieszka Zając),
  • Karolina Piotrowska: Pałac Młodzieży im. Prof. Aleksandra Kamińskiego, Katowice, (Agnieszka Zając),
  • Anna Klechamer: Szkoła Podstawowa, Niekarzyn, (Teresa Berendt),
  • Oskar Sierka: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6, Szkoła Podstawowa nr 33 im. Adama Mickiewicza, Sosnowiec, (Agnieszka Kołaczyńska),
  • Szymon Wojciechowski: Młodzieżowy Dom Kultury, Lębork, (Beata Synowiec),
  • Dominika Kwaśniewska: Szkoła Podstawowa, Pniówek, (Alina Korneluk),
  • Kinga Waszkiewicz: Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa, Ognisko Plastyczne, Opole, (Bożena Krauze),
  • Krzysztof Poznański: Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 1, Łódź, (Renata Ćwiek)

Białoruś

  • Ivan Prakorina: Snow, (Оlyeg Prakorina),
  • Аrina Novik|: Kopyl, (Svyetlana Shvaybovich),
  • Valyerya Mozhyeyko: Kopyl, (Svyetlana Shvaybovich),
  • Маshа Bullo: Kopyl, (Svyetlana Shvaybovich),
  • Аlyeksyey Коt: Dzierżyńsk, (V. I.Shcherbin),
  • Аnna Klokova: Dzierżyńsk, (V. I.Shcherbin),
  • Nastya Mashchyenok: Dzierżyńsk, ( D. А. Каspyerovich),
  • Nastya Cyganova: Dzierżyńsk, ( D. А. Каspyerovich),
  • Аndryey Ninichuk: Rzeczyca, (Galina Vladimirovna Vaskova),
  • Кirill Pryadkin: Rzeczyca, (Galina Vladimirovna Vaskova),
  • Irina Borushkova: Rzeczyca, (Galina Vladimirovna Vaskova),
  • Yekatyerina Vladimirovna Malyunova: Rzeczyca, (Tatyana Yuryevna Gaponyenko),
  • Darya Pyeryevozchikova, Rzeczyca, (Natalya Yuryevna Dyeykun),
  • Albina Voronovich, Mińsk, (Rita Mikhaylovna Timokhova),
  • Alina Yablokova: Baranowicze, (Tatyana Lyeonidovna Romanovich),
  • Anastasiya Ladyko: Lida, (Galina Valyeryevna Kodik),
  • Natalya Shilo: Lida, (Tyeryesa Yevgyenyevna Kyedyk),
  • Olga Drobyshyevckaya: Kostiukowka, Anna Zhadko, Mozyrz (Nikolay Kyzmich Dubrova),
  • Alyeksandr Golynskiy: Nowa Huta, (Оksana Toma),
  • Anna Balbachan: Iwieniec, (Lyeonarda Kapusta),
  • Polina Stankyevich, Iwieniec, (Lyeonarda Kapusta)
  • Anna Mikhaylyenko: Homel, (Yekatyerina Bushinskaya),
  • Donata Nyekandarova: Homel, (Yekatyerina Bushinskaya),
  • Yekatyerina Lokhmakova:, Słuck, (Gunyefa Matyushyenkova),
  • Alyeksandr Mikhalkovich:, Słuck, (Gunyefa Matyushyenkova),
  • Маriya Ladyesova: Jeziory, (Alla Vladimirovna Sakovich),
  • Katia Lazar: Mińsk, (Karina Kharaneka),

Rosja

  • Yekatyerina Nyekrasova: Toljatti (Natalya Konstantinovna Sirotkina),
  • Maksim Shabanov, Toljatti: (Natalya Konstantinovna Sirotkina),
  • Tatyana Abramova, Toljatti: (Natalya Konstantinovna Sirotkina,

Szwajcaria

  • Shantar Denys: Verein „Matrjoschka”, Zurych (Yelyena Valyeryeyevna Khagyer)

Kategoria młodzieżowa: 14 - 16 lat.

Polska

  • Sylwia Leliwa: Gimnazjum Samorządowe Nr 2 z oddziałami integracyjnymi, Iława, (Wiesława Klimek),
  • Martyna Smolarek: Miejski Ośrodek Kultury im. Charlesa Spencera Chaplina, Legionowo, (Zofia Piotrowska),
  • Martyna Balcerek: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8, Gimnazjum nr 12, Sosnowiec, (Joanna Wiklik),
  • Paulina Korneluk: Osiedlowy Dom Kultury „Okrąglak” ,Zamość, (Maria,Śliczniak),
  • Karolina Bednorz: Młodzieżowy Dom Kultury, Rybnik, (Ewa Klonowska),
  • Paula Cytanyńska: Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza, (Anna Wolniaczyk),
  • Oliwia Cichy: Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza, (Anna Wolniaczyk),
  • Ola Karbowska: Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Dom Harcerza”, Toruń, (Danuta Ciechanowska),
  • Marta Bielak: Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora, Koszalin, (Iwona Wilkoszewska),
  • Nawrocka Roksana: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12, Sosnowiec, (Irena Federowicz),
  • Sandra Adamik: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12, Sosnowiec, (Irena Federowicz),
  • Gabriela Staszak: Państwowe Ognisko Artystyczne, Warszawa, (Krzysztof Barycki),
  • Anna Mazgaj: Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora, Koszalin, (Iwona Wilkoszewska),
  • Klaudia Ciepłota: Miejski Ośrodek Kultury im. Charlesa Spencera Chaplina, Legionowo, (Zofia Piotrowska),
  • Agnieszka Szymoszek: Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa, Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych, Opole, (Bożena Krauze),
  • Magdalena Leszczyńska: Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza, (Grzegorz Skrzypek),

Rosja

  • Pyetr Gubyeyev: Toljatti, (Natalya Konstantinovna Sirotkina)

Białoruś

  • Vladislav Akstilovich: Homel, (Аntonina Viktorovna Pyetrochyenko),
  • Anna Viktorovna Maksimyuk: Rzeczyca (Tatyana Yuryevna Gaponyenko),
  • Pyotr Prokopyev: Rzeczyca (Galina Vladimirovna Vaskova),
  • Yelizavyeta Anatolyevna Lavrova: Rzeczyca, (Tatyana Yuryevna Gaponyenko),
  • Viktorya Pivovar: Iwacewicze, (Lyudmila Vikyentyevna Krukovskaya),
  • Аnna Karpovich: Iwacewicze, (Lyudmila Vikyentyevna Krukovskaya),
  • Irina Gryechnaya: Iwacewicze, (Yelyena Mikhaylovna Molosh)
  • Vyeronika Blockaya: Iwacewicze, (Lyudmila Vikyentyevna Krukovskaya),
  • Sasha Sulik: Dzierżyńsk, (V. I. Shchyerbin) ,
  • Viktor Syevryukov: Dzierżyńsk (V. I. Shchyerbin),
  • Мaksim Gunyev: Dzierżyńsk ((D. А. Кaspyerovich)),
  • Nadya Alyashyevich: Dzierżyńsk (D. А. Кaspyerovich),
  • Yuliya Kostromina: Lida, ((Liliya Maryanovna Gryebyen),
  • Мarya Turchak, Lida, (Liliya Maryanovna Gryebyen),
  • Аnoton Iganatyenko: Kostiukowicze, (Alyeksandr Nikolayevich Zakharyenko),
  • Аnastasiya Gopovcova: Kostiukowicze (Alyeksandr Nikolayevich Zakharyenko),
  • Тatyana Macko: Słuck, (Gunyefa Matyushyenkova),
  • Аnna Byeryezko: Słuck, (Gunyefa Matyushyenkova),
  • Кristina Subbotina: Słuck, (Gunyefa Matyushyenkova),
  • Yekatyerina Bartashevich: Słuck, (Gunyefa Matyushyenkova),
  • Yelyena Kozyenko: Mozyrz, (Nikolay Kuzmich Dubrova),
  • Vyeronika Bolvachyeva, Mogilew, (Dina Nikolayevna Yanchyenko),
  • Аgayeva Gyunyel: Gorki, (Alyeksandr Shchyevcov),
  • Anna Polyak: Mozyrz, (Olga Sukhonickaya),
  • Yevgyeniy Novichonok: Mozyrz, (Оlga Sukhonickaya),

Ukraina

  • Lada Shilyenko: Kijów, (yekatyerina Nikolayeva Popovich)

Kategoria młodzieżowa: 17 - 19 lat.

Polska

  • Damian Rudziński: Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora, Koszalin (dr Ewa Miśkiewicz- Żebrowska),
  • Rafał Hołowacz: Zespół Szkół Technicznych „Mechanik”, Jelenia Góra, zgłoszenie indywidualne,
  • Damian Fojcik  Młodzieżowy Dom Kultury, Rybnik, (Aldona Kaczmarczyk - Kołucka),
  • Katarzyna Gajewska: Zespół Szkól Plastycznych im. Władysława Hasiora, Koszalin (Iwona Wilkoszewska),
  • Justyna Kotchut: Młodzieżowy Dom Kultury, Chełm, (Krystyna Rutyna),
  • Natalia Derdziak: Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora, Koszalin, (Iwona Wilkoszewska),
  • Damian Wojdyła: Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora, Koszalin, (Iwona Wilkoszewska),
  • Beata Buc, Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora, Koszalin, (Iwona Wilkoszewska),
  • Estera Maciaszek: Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora, Koszalin, (Maria Karpińska),
  • Elżbieta Kapusta: Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2, Tychy, (Adam Niesyto),
  • Maria Roszak: I Liceum im. T. Kościuszki, Liceum Ogólnokształcące, Konin, (Renata Bielińska)

Białoruś

  • Natalya Stryelchuk: Mińsk, (Svyetlana Susalko),
  • Аrtur Shyevyelyov: Dzierżyńsk, (D. А. Kaspyerovich),
  • Irina Korshak: Słuck, (Gunyefa Matyushenkova),
  • Marina Nadudkina: Słuck, (Gunyefa Matyushenkova)