Inne Spojrzenie

Wyniki 2003



I.

W grupie wiekowej od: 10 – 12 lat jury wytypowało do nagrody prace następujących autorów:

  • Mateusz Jaromirski: Młodzieżowy Dom Kultury w Katowicach, (opiekun: Benigna Miśta),
  • Mariusz Maślanka: Młodzieżowy Dom Kultury w Katowicach, (opiekun: Benigna Miśta),
  • Dorota Litwin: Centrum Kultury, Pracownia Plastyczna i Galeria „OKIENKO”, Siemianowice Śląskie (opiekun: Dorota Micior-Gajewska),
  • Maria Rybarewa: The Centre On Work With Gifted Childrens , Białoruś.

II.

W grupie wiekowej od: 10 – 12 lat jury wytypowało do wyróżnienia prace następujących autorów:

  • Kamil Banasiak: Młodzieżowy Dom Kultury w Katowicach, (opiekun: Benigna Miśta),
  • Julia Koperyńska: Młodzieżowy Dom Kultury nr1 w Tychach, (opiekun: Anna Wałek),
  • Weronika Migdał: Szkoła Podstawowa nr 20 w Sosnowcu, (opiekun: Krystyna Hanarz),
  • Marta Stawiarz: Szkoła Podstawowa nr 16 w Sosnowcu , (opiekun: Barbara Jakóbik),
  • Mateusz Tomasiewicz: Centrum Kulturalne w Przemyślu, ( opiekun: Grażyna Dobrowolska),
  • Marcin Włoch: Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Sosnowcu, (opiekun: Monika Pangowska),
  • Anna Krasuska: Zespół Szkół Specjalnych nr 7 w Katowicach, (opiekun: Anna Borzęcka).

III.

W grupie wiekowej od: 10 – 12 lat kwalifikacje do wystawy uzyskały prace następujących autorów:

  • Hanna Pawłowska: Szkoła Podstawowa nr 16 w Sosnowcu, (opiekun: Barbara Jakóbik),
  • Kamil Szymański: Szkoła Podstawowa nr 16 w Sosnowcu, (opiekun: Barbara Jakóbik),
  • Tomasz Męcik: Szkoła Podstawowa nr 16 w Sosnowcu, (opiekun: Barbara Jakóbik),
  • Aleksander Józefczyk: Szkoła Podstawowa nr 16 w Sosnowcu , (opiekun: Barbara Jakóbik),
  • Artur Dudek: Szkoła Podstawowa nr 16 w Sosnowcu, (opiekun: Barbara Jakóbik),
  • Damian Filipiak: Szkoła Podstawowa nr 16 w Sosnowcu, (opiekun: Barbara Jakóbik),
  • Marta Mizera: Szkoła Podstawowa nr 16 w Sosnowcu, (opiekun: Barbara Jakóbik),
  • Julia Kopczyńska: Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Tychach, (opiekun: Anna Wałek),
  • Łukasz Załupka: Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Tychach, (opiekun: Anna Wałek),
  • Martyna Jaroń: Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Tychach, (opiekun: Bogumiła Gajcy),
  • Sara Magdziorz: Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Tychach, (opiekun: Anna Wałek),
  • Anna Lech: Młodzieżowy Dom Kultury w Katowicach, ul. Gliwicka 214, (opiekun: Benigna Miśta),
  • Magdalena Jężak: Szkoła Podstawowa nr 32 w Sosnowcu, (opiekun: Irena Federowicz),
  • Karolina Gęsiak: Szkoła Podstawowa nr 32 w Sosnowcu, (opiekun: Irena Federowicz),
  • Paulina Bednarczyk: Szkoła Podstawowa nr 32 w Sosnowcu, (opiekun: Irena Federowicz),
  • Dominik Głowacz: Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Sosnowcu, (opiekun: Monika Pangowska).

IV.

W grupie wiekowej od: 13 - 15 lat jury wytypowało do nagrody prace następujących autorów:

  • Paweł Perłowski: Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych-Gimnazjum w Dąbrowie Górniczej, (opiekun: Mariusz Wnukowski).

V.

W grupie wiekowej od: 13 - 15 lat jury wytypowało do wyróżnienia prace następujących autorów:

  • Patrycja Kuryj: Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach,( opiekun: Jolanta Kotyś–Dworakowska),
  • Adriana Zielińska: Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych -Gimnazjum w Dąbrowie Górniczej, (opiekun: Mariusz Wnukowski),
  • Agnieszka Jordan: Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Sosnowcu, (opiekun: Urszula Chróścicka-Lechowska),
  • Ewa Młynarczyk: Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Sosnowcu , (opiekun: Urszula Chróścicka-Lechowska),
  • Agata Kowynia: Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Sosnowcu, (opiekun: Beata Śliwa).

VI.

W grupie wiekowej od: 13 - 15 lat kwalifikacje do wystawy uzyskały prace następujących autorów :

  • Chryścina Siuchykava: (opiekun: Halina Chinko-Januszkievicz), Białoruś , Mińsk, Respublikanski Kaledzh Mastactwa,
  • Dorota Goj: Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach, (opiekun: Jolanta Kotyś–Dworakowska),
  • Magdalena Borucka: Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach, (opiekun: Jolanta Kotyś-Dworakowska),
  • Ewelina Sala: Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach, (opiekun: Jolanta Kotyś–Dworakowska),
  • Beata Nagórka: Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach, (opiekun: Jolanta Kotyś–Dworakowska),
  • Aneta Strychalska: Gimnazjum nr 5 w Sosnowcu, (opiekun: Irena Federowicz),
  • Marlena Bednarz: Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Sosnowcu, (opiekun: Urszula Chróścicka-Lechowska),
  • Arkadiusz Czarnecki: Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Sosnowcu (opiekun: Monika Pangowska),
  • Bartłomiej Szczygielski: Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Sosnowcu, (opiekun: Izabela Havrlent),
  • Damian Fira: Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Sosnowcu, (opiekun: Izabela Havrlent).

VII.

W grupie wiekowej od: 16 – 20 lat jury wytypowało do nagrody prace następujących autorów:

  • Marcin Latkowski: Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Sosnowcu, (opiekun: Urszula Chróścicka-Lechowska).

VIII.

W grupie wiekowej od: 16 – 20 lat jury wytypowało do wyróżnienia prace następujących autorów:

  • Marta Kądziela: Centrum Kultury, Pracownia Plastyczna i Galeria „OKIENKO” w Siemianowicach Śląskich, (opiekun: Dorota Micior- Gajewska),
  • Justyna Macuło: Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych – Liceum w Dąbrowie Górniczej, (opiekun: Beata Skrzypek),
  • Paweł Gardynik: Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych – Liceum w Dąbrowie Górniczej, (opiekun: Beata Skrzypek),
  • Grzegorz Mikucki: Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Sosnowcu , (opiekun: Monika Pangowska),
  • Mariusz Gurzęda: Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Sosnowcu, (opiekun: Urszula Chróścicka-Lechowska),
  • Katarzyna Brzozowska: Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Sosnowcu , (opiekun: Urszula Chróścicka-Lechowska).

IX.

W grupie wiekowej od: 16 – 20 lat kwalifikacje do wystawy uzyskały prace następujących autorów:

  • Justyna Macuło: Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych – Liceum w Dąbrowie Górniczej, (opiekun: Beata Skrzypek),
  • Dominika Kijanka: Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych – Liceum w Dąbrowie Górniczej, (opiekun: Beata Skrzypek),
  • Beata Lisiecka: Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych – Liceum w Dąbrowie Górniczej, (opiekun: Beata Skrzypek),
  • Szymon Tomisia: Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych – Liceum w Dąbrowie Górniczej, (opiekun: Beata Skrzypek),
  • Monika Wolska: Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych – Liceum w Dąbrowie Górniczej, (opiekun: Beata Skrzypek),
  • Magdalena Grainer: Centrum Kultury, Pracownia Plastyczna i Galeria „OKIENKO” w Siemianowicach Śląskich, (opiekun: Dorota Micior- Gajewska),
  • Marek Gajowski: Centrum Kultury, Pracownia Plastyczna i Galeria „OKIENKO” w Siemianowicach Śląskich, (opiekun: Dorota Micior-Gajewska),
  • Liliana Sypniewska: Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Sosnowcu, (opiekun: Monika Pangowska),
  • Beata Hebda: Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Sosnowcu, (opiekun: Monika Pangowska),
  • Iwona Kupiec: Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Sosnowcu, (opiekun: Urszula Chróścicka-Lechowska),
  • Katarzyna Brzozowska: Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Sosnowcu, (opiekun: Urszula Chróścicka-Lechowska),
  • Mariola Seweryn: lat 16, Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach, (opiekun: Jolanta Kotyś–Dworakowska),
  • Ishchyenko Nastya: (opiekun: Svyetlana Mironova) Rostów nad Donem, Rosja,
  • Rita Sogomonyan: (opiekun: Svyetlana Mironova) Rostów nad Donem, Rosja,
  • Alyena Krugowlyenko: (opiekun: Svyetlana Mironova) Rostów nad Donem, Rosja

X.

W grupie wiekowej dzieci najmłodsze do 9 lat jury wytypowało do nagrody prace następujących autorów:

  • Polina Kuzmina: (opiekun: Agirrye Olga), Białoruś, Mińsk,
  • Gerbyer Katarina: (opiekun: Antonina Taranyenko) Rosja.

XI.

W grupie wiekowej dzieci najmłodsze do 9 lat jury wytypowało do wyróżnienia prace następujących autorów:

  • Agata Żurawska: Centrum Kulturalne w Przemyślu (opiekun: Grażyna Dobrowolska),
  • Łukasz Sudoł: Centrum Kulturalne w Przemyśl (opiekun: Grażyna Dobrowolska),
  • Aleksandra Saniak: Młodzieżowy Dom Kultury w Katowicach, (opiekun: Benigna Miśta),
  • Aleksandra Smolka: Pałac Młodzieży w Katowicach, (opiekun: E. Jankowska-Kabiesz),
  • Natalia Tadla: Pałac Młodzieży w Katowicach, (opiekun: E. Jankowska-Kabiesz).

XII.

W grupie wiekowej dzieci najmłodsze do 9 lat kwalifikacje do wystawy uzyskały prace następujących autorów:

  • Yekatyerina Bushkovskaya: (opiekun: Antoanyenko, Rosja,
  • Magarita Dorokhowar: (opiekun: Antonina Taranyenko),
  • Rosja, Yuliya Zhukova: (opiekun: Antonina Taranyenko), Rosja,
  • Martyna Golec: Centrum Kulturalne w Przemyślu (opiekun: Grażyna Dobrowolska),
  • Dariusz Matwiej: Centrum Kulturalne w Przemyślu (opiekun: Grażyna Dobrowolska),
  • Aleksandra Klecha: Centrum Kulturalne w Przemyślu ,(opiekun: Grażyna Dobrowolska),
  • Dawid Grzechynka: Centrum Kulturalne w Przemyślu, (opiekun: Grażyna Dobrowolska),
  • Gabriela Cisek: Centrum Kulturalne w Przemyślu, (opiekun: Grażyna Dobrowolska),
  • Maciej Dyrda: Pałac Młodzieży w Katowicach (opiekun: Jankowska-Kabiesz),
  • Justyna Stolarczyk: Pałac Młodzieży w Katowicach(opiekun: Jankowska-Kabiesz),
  • Nikola Masłowska: Pałac Młodzieży w Katowicach (opiekun: Jankowska-Kabiesz),
  • Paulina Stachuła: Pałac Młodzieży w Katowicach (opiekun: Jankowska-Kabiesz).