Inne Spojrzenie

Wyniki 2005



Nagrody:

w grupie wiekowej dzieci najmłodsze do 10 lat.

  • Stanisław Doda: Pałac Młodzieży w Warszawie (opiekun: Bożena Szynkielewska),
  • Blanka Pieńkos: Filia Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie (opiekun: Barbara Remaniak),
  • Witautas Kaszkurewicz: Mińsk, Białoruś (opiekun: Tatiana Siplewicz),
  • Michał Krzykała: lat 9, Młodzieżowy Dom Kultury w Siemianowicach Śląskich (opiekun: Anna Styś)

w grupie wiekowej od: 11 – 13 lat.

  • Karolina Wojniłowicz: Słuck, Białoruś (opiekun: Guniefa Matuszczenko),
  • Nadieżda Misnik: Czerwień, Białoruś (opiekun: Witalij Czernowiec),
  • Kamil Podolak: Centrum Kulturalne w Przemyślu (opiekun: Grażyna Dobrowolska)

w grupie wiekowej od: 14 - 16 lat.

  • Wika Wołczek: Soligorsk, Białoruś (opiekun: Wiktor Meleszczenko),
  • Maria Nadudkina: Słuck, Białoruś (opiekun: Guniefa Matuszczenko),
  • Anna Witek: Gimnazjum nr 8 w Sosnowcu (opiekun: Andrzej Jachna)

w grupie wiekowej od: 17 – 19 lat.

  • Helena Piatrouska: Mińsk, Białoruś (opiekun: Grzegorz Sitnica),
  • Andriej Gur: Mińsk, Białoruś (opiekun: Piotr Siemionowicz),
  • Martyna Kotas: Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Dąbrowie Górniczej (opiekun: Damian Pacha),
  • Agnieszka Wach: Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Dąbrowie Górniczej (opiekun: Grzegorz Skrzypek)

Wyróżnienia:

w grupie wiekowej dzieci najmłodsze do 10 lat.

  • Igor Chorolski: Mozyrz, Białoruś (opiekun: Nikołaj Dubrowa),
  • Misza Polieszko: Mozyrz, Białoruś (opiekun: Nikołaj Dubrowa),
  • Ira Gromyko: Mozyrz, Białoruś (opiekun: Nikołaj Dubrowa) Katia Lazar: Mińsk, Białoruś, (opiekun: Karina Kcharaneka),
  • Zuzanna Nowak: Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie (opiekun: Joanna Żmuda),
  • Justyna Bojczuk: Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” w Szczecinie (opiekun: Małgorzata Wrzosińska),
  • Antoni Jeżewski: Pałac Młodzieży w Warszawie (opiekun: Hanna Stefańska),
  • Małgorzata Góral: Pałac Młodzieży w Warszawie (opiekun: Bożena Szynkielewska)

w grupie wiekowej od: 11 – 13 lat.

  • Julia Chatkiewicz: Krupica, Białoruś (opiekun: Wiktor Chatkiewicz),
  • Wasilina Smolnik: Pleszczanice, Białoruś (opiekun: Olga Antoniewicz),
  • Tania Starawojtawa: Zasłów, Białoruś (opiekun: T.M. Miadzwiedz),
  • Tatiana Kyrylcik: Smolewicze, Białoruś (opiekun: O.G. Czasowitina),
  • Janina Pietrowicz: Oziericka Słoboda, Białoruś (opiekun: Tamara Pietrowicz),
  • Kuba Grygutis: Szkoła Podstawowa nr 8 w Sosnowcu (opiekun: Dorota Krasińska),
  • Marek Karnia: Szkoła Podstawowa nr 25 w Sosnowcu (opiekun: Agnieszka Mijas),
  • Paweł Ordowski: lat 11, Pałac Młodzieży w Warszawie (opiekun: Bożena Szynkielewska).

w grupie wiekowej od: 14 - 16 lat.

  • Daria Beresniewicz: Gresk, Białoruś (opiekun: Aleksander Saltawiec),
  • Wowa Wasilewski: Soligorsk, Białoruś (opiekun: Olga Bolbas),
  • Maria Bialewicz: Mińsk, Białoruś (opiekun: Stefan Iryna) Magdalena Grabowska: Gimnazjum nr 4 w Jaworznie (opiekun: Ewa Wieczorek),
  • Aldona Dymczyk: Zespół Szkół nr 1 w Łazach (opiekun: Aleksandra Piedo),
  • Marcin Czarnopyś: Centrum Kulturalne w Przemyślu (opiekun: Grażyna Dobrowolska),
  • Wioletta Węgrzynowicz: Gimnazjum nr 8 w Sosnowcu (opiekun: Andrzej Jachna),
  • Arkadiusz Czarnecki: Zespół Szkół Specjalnych nr 1w Sosnowcu (opiekun: Monika Pangowska),
  • Katarzyna Białoń: Gimnazjum nr 1 w Tychach (opiekun: Katarzyna Starczewska),
  • Łukasz Kryski: Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach (opiekun: Adam Niesyto).

w grupie wiekowej od: 17 – 19 lat.

  • Maria Łycz: Słuck, Białoruś (opiekun: Guniefa Matuszczenko),
  • Agnieszka Maniara: Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Dąbrowie Górniczej (opiekun: Beata Skrzypek),
  • Michał Grudziński: Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Dąbrowie Górniczej (opiekun: Beata Skrzypek),
  • Agnieszka Gawrońska: Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Dąbrowie Górniczej (opiekun: Beata Skrzypek).

Kwalifikacje do wystawy:

w grupie wiekowej dzieci najmłodsze do 10 lat.

  • Aneta Marszałek: Młodzieżowy Dom Kultury w Siemianowicach Śląskich (opiekun: Anna Styś),
  • Ewelina Skawińska: Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Tychach (opiekun: Anna Wałek),
  • Jewgienija Daniłowa: Kamieńsk Szachtyński, Rosja (opiekun: Antonina Taranienko),
  • Oleg Batura: Czerwień, Białoruś (opiekun: Witalij Czernowiec),
  • Joanna Podgórska: Młodzieżowy Dom Kultury w Siemianowicach Śląskich (opiekun: Anna Styś) ,
  • Magdalena Cieśluk: Publiczna Szkoła Podstawowa w Dojlidach Górnych (opiekun: Małgorzata Gardocka),
  • Weronika Krywasz: Zasłów, Białoruś (opiekun: T.M. Miadzwiedz),
  • Emilka Obłuska: Pałac Młodzieży w Warszawie (opiekun: Bożena Szynkielewska),
  • Sylwia Wrzosek: Filia Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie (opiekun: Barbara Retmaniak),
  • Małgorzata Kleszcz: Pałac Młodzieży w Warszawie (opiekun: Hanna Stefańska),
  • Andrzej Aptykajew: Mozyrz, Białoruś (opiekun: Nikołaj Dubrowa),
  • Artem Bruj: Zasłów, Białoruś (opiekun: T.M. Miadzwiedz).

w grupie wiekowej od: 11 – 13 lat.

  • Marta Pietrowicz: Oziericka Słoboda, Białoruś (opiekun: Tamara Pietrowicz),
  • Maria Finska: Czerwień, Białoruś (opiekun: Witalij Czernowiec)
  • Tatiana Szachłaj: Smolewicze, Białoruś (opiekun: Natalia Kamińska),
  • Jura Wentik: Charków, Ukraina (opiekun: Maryna Charczenko),
  • Zosia Kurczych: Studio „mARTa” w Gliwicach (opiekun: Marta Zajączyńska-Kowalska),
  • Julia Broekere: Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie (opiekun: Lidia Mucha).
  • Gabriela Gołąb: Pałac Młodzieży w Warszawie (opiekun: Bożena Szynkielewska),
  • Paweł Sobiecki: Młodzieżowy Dom Kultury w Żyrardowie (opiekun: Bożena Liszewska),
  • Kuba Grygutis: Szkoła Podstawowa nr 8 w Sosnowcu (opiekun: Dorota Krasińska),
  • Jewgienij Balcewicz: Krupica, Białoruś (opiekun: Wiktor Kozieł).

w grupie wiekowej od: 14 - 16 lat.

  • Anna Dobrowolska: Mińsk, Białoruś (opiekun: Tatiana Raczicka),
  • Jewgenia Rulinska: Słuck, Białoruś (opiekun: Guniefa Matuszczenko),
  • Wiktoria Silczenko: Słuck, Białoruś (opiekun: Guniefa Matuszczenko),
  • Agata Pozlewicz: Mickuny, Litwa (opiekun: Krystyna Narkiewicz),
  • Natalia Woźniak: Pałac Młodzieży w Katowicach (opiekun: Lesław Molenda),
  • Anna Wąż: Gimnazjum nr 8 w Sosnowcu (opiekun: Andrzej Jachna),
  • Dominik Stępniewski: Młodzieżowy Dom Kultury w Żyrardowie (opiekun: Bożena Liszewska),
  • Nadieżda Słajkowska: Borisow, Białoruś (opiekun: G.H. Stasiewicz.

w grupie wiekowej od: 17 – 19 lat.

  • Jarosław Wajs: Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Tychach (opiekun: Elżbieta Machura),
  • Jewgienij Sołoducho: Słuck, Białoruś (opiekun: Guniefa Matuszczenko),
  • Marta Zaręba: Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Dąbrowie Górniczej (opiekun: Beata Skrzypek),
  • Grzegorz Snopek: Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Dąbrowie Górniczej (opiekun: Grzegorz Skrzypek),
  • Katarzyna Kukuła: Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Dąbrowie Górniczej (opiekun: Grzegorz Skrzypek),
  • Elżbieta Merta: Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Dąbrowie Górniczej (opiekun: Grzegorz Skrzypek).