Inne Spojrzenie

Wyniki 2006



Grand Prix:

  • rysunek - Ilia Padalko;18 lat, Słuck, Białoruś (opiekun: Jewgienija Fiodorowna Matiuszenkowa)
  • malarstwo - Monika Skorupa, 17 lat, Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej (opiekun: Beata Skrzypek)

Nagrody:

w kategorii wiekowej 6-9 lat

  • Hadeel Al. Sharikh: New English School, Hawalli, Kuwejt (opiekun: Mrs Tatham),
  • Marta Godlejewska: Pałac Młodzieży, Gdańsk (opiekun: Grażyna Rypel),
  • Ania Maliszewska: Miejski Dom Kultury, Płock (opiekun: Marta Kasprzyk),
  • Ewa Rabczuk: Młodzieżowy Dom Kultury, Racibórz (opiekun: Agnieszka Chmielecka),
  • Paulina Rodak: Zespół Szkół, Bystrzejowice Pierwsze (opiekun: Iwona Boczek),
  • Anna Rasek: Miejski Dom Kultury, Racibórz (opiekun: Agnieszka Chmielecka),
  • Grzegorz Owczarek: Pałac Młodzieży, Warszawa (opiekun: Bożena Szynkiewicz),
  • Adrianna Kołaczek: Młodzieżowy Dom Kultury, Żyrardów (opiekun: Zbigniew Kołaczek),
  • Pamela Lasoń: Młodzieżowy Dom Kultury, Gorzów Wielkopolski (opiekun: Iwona Dworzyńska),
  • Roksana Krampilc –Anicka: Młodzieżowy Dom Kultury, Gorzów Wielkopolski (opiekun: Danuta Łubińska).

w kategorii wiekowej od: 10 – 13 lat.

  • Aleksiej Żukow: Mińsk, Białoruś (opiekun: N. A. Smirowa),
  • Irina Iwanowa: Dietskaja Szkoła Iskusstw, Kirowsk, Białoruś (opiekun: Alina Jakowienko),
  • Wiera Riabcewa: Gosudarstwiennaja Szkoła Iskusstw, Rzeczyca, Białoruś (opiekun: Anna Dodonowa),
  • Anna Pietrowska: Gimnazjum nr 75, Mińsk, Białoruś (opiekun: T. W. Wojtienko),
  • Marika Skibińska: Miejski Dom Kultury, Gorzów Wielkopolski (opiekun: Iwona Dworzyńska),
  • Paweł Błach: Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza (opiekun: Damian Pacha),
  • Hanna Oloś: Młodzieżowy Dom Kultury w Żyrardów (opiekun: Bożena Liszewska),
  • Marina Nikołajewa: Dietskaja Chudożiestwiennaja Szkoła, Brześć, Białoruś (opiekun: Paweł Kulsza),
  • Adina – Elena Mocanu: Scoala Cullasele Ciresului, Rumunia (opiekun: Mocanu Floarea),
  • Ilia Jefimczyk: Dietskaja Szkoła Iskusstw, Dzierżyńsk, Białoruś (opiekun: Władimir Szczierbin),
  • Maksym Miasnikow: Dietskaja Szkoła Iskusstw, Dzierżyńsk, Białoruś (opiekun: Władimir Szczierbin),
  • Elena Leonowicz: Dietskaja Chudożiestwiennaja Szkoła, Słuck, Białoruś (opiekun: Guniefa Matiuszienkowa),
  • Jekaterina Bartaszewicz: Dietskaja Chudożiestwiennaja Szkoła, Słuck, Białoruś (opiekun: Guniefa Matiuszienkowa),
  • Olga Nowik: Gimnazjum nr 75, Mińsk, Białoruś (opiekun: T. W. Wojtienko),
  • Anna Kulisz: Młodzieżowy Dom Kultury nr 2, Tychy (opiekun: Adam Niesyto),
  • Adrian Leszczuk: Publiczne Liceum Plastyczne, Opole (opiekun: Andrzej Sznejweis),
  • Anna Koźma: Gimnazjum nr 17, Sosnowiec (opiekun: Marzena Kurdziel),
  • Martyna Zając: Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże”, Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej, Szczecin (opiekun: Małgorzata Wrońska),
  • Karolina Kulis: Młodzieżowy Dom Kultury, Żyrardów (opiekun: Bożena Liszewska),
  • Katarzyna Białoń: Młodzieżowy Dom Kultury nr 1, Tychy (opiekun: Anna Wałek)

w kategorii wiekowej od: 14 - 16 lat.

W tej kategorii wiekowej jury nie przyznało nagród.

w kategorii wiekowej od: 17 –20 lat

  • Robert Główczak: Publiczne Liceum Plastyczne, Opole (opiekun: Bożena Krauze),
  • Aleksandra Krupniewska: Publiczne Liceum Plastyczne, Opole (opiekun: Bożena Krauze),
  • Jakub Zdejszy: Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza (opiekun: Anna Wolniaczyk),
  • Aneta Dołba: Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza (opiekun: Beata Skrzypek),
  • Małgorzata Kowal: Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza (opiekun: Beata Skrzypek),
  • Agnieszka Maniara: Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza (opiekun: Beata Skrzypek)

 Wyróżnienia: 

w kategorii wiekowej 6-9 lat.

  • Saysaban Al. Sayd Omar: New Englisch School, Hawallii, Kuwejt (opiekun: T. Kearns),
  • Sara Fernandes: New Englisch School, Hawalii, Kuwejt (opiekun; T. Kearns),
  • Maja Śmiałowicz: Młodzieżowy Dom Kultury nr 2, Tychy (opiekun: Ewa Szewczyk),
  • Józefina Szczudło: Gdańska Szkoła Społeczna „Lingwista”, Gdańsk (opiekun :Grażyna Rypel),
  • Kamil Błędkowski; Młodzieżowy Dom Kultury, Krasnystaw (opiekun: Bronisława Żuk),
  • Fuad Efendiyev: Dziecięca Galeria Obrazów, Baku, Azerbejdżan (opiekun: T. Mammadov),
  • Shirin Huseynzad: : Dziecięca Galeria Obrazów, Baku, Azerbejdżan (opiekun: T. Mammadov),
  • Sean Ekstrand: Szkoła Polska im. Jana Pawła II, USA (opiekun: Danuta Pokalski).

w kategorii wiekowej od: 10 – 13 lat.

  • Ula Khalilova: Dziecięca Galeria Obrazów, Baku, Azerbejdżan (opiekun: Aynura Hasimowa)
  • Nastia Makaricheva: Dziecięca Galeria Obrazów, Baku, Azerbejdżan,
  • Orkhan Gasimov: Dziecięca Galeria Obrazów, Baku, Azerbejdżan (opiekun: Aynura Hasimowa),
  • Alina Matwiejewa: Polska Szkoła Średnia, Rezekne, Łotwa (opiekun: Katarzyna Węgłowska),
  • Julia Didienko: Charkowskij Kollegium, Charków, Ukraina (opiekun: Marina Charczienko),
  • Jana Bawaba: New Englisch School, Hawalli, Kuwejt (opiekun: Mrs Tatham),
  • Agata Szuszkiewicz: Szkoła Średnia w Miekunach, Miekuny, Litwa (opiekun: Krystyna Markiewicz),
  • Agata Sawczenko: Szkoła Średnia w Miekunach, Miekuny, Litwa (opiekun: Krystyna Markiewicz),
  • Julita Subocz: Szkoła Średnia w Miekunach, Miekuny, Litwa (opiekun: Krystyna Markiewicz) ,
  • Igor Murzow: Gorieckaja Dietskaja Szkoła Chudożiestwiennych Riemiesieł, Gorki, Białoruś (opiekun: Aleksander Szewcow),
  • Jana Domarienko; Dietskaja Chudożiestwiennaja Szkoła, Grodno, Białoruś (opiekun: Elena Kuzniecowa),
  • Jana Eleńska; Dietskaja Chudożiestwiennaja Szkoła Riemiesieł, Kostiukowicze, Białoruś (opiekun; Anastazja Baranowa),
  • Mirosław Zinkiewicz, Wilno, Litwa Aleksandra Narewska: Pałac Młodzieży, Gdańsk (opiekun: Iwona Głogowska – Gieszcz),
  • Beata Seliga: Młodzieżowy Dom Kultury, Żyrardów (opiekun: Bożena Liszewska),
  • Joanna Macutkiewicz: Społeczne Gimnazjum nr 5 „STO” , Warszawa (opiekun Dariusz Andrulonis),
  • Aleksandra Korczykowska: Ośrodek Kultury, Brwinów (opiekun: Agnieszka Kremky),
  • Kasia Walat: Pałac Młodzieży, Katowice (opiekun: E. Jankowska – Kabiesz),
  • Sandra Szawiel; Młodzieżowy Dom Kultury, Gorzów Wielkopolski (opiekun: Iwona Dworzyńska),
  • Paweł Ordowski: Pałac Młodzieży, Warszawa (opiekun: Bożena Szynkiewicz),
  • Julia Leonkowa: Dietskaja Szkoła Iskusstw nr 5, Homel, Białoruś (opiekun: Swietłana Grecka),
  • Kristina Kurłowicz: Mińsk, Białoruś,
  • Daria Murza: Dietskaja Chudożiestwiennaja Szkoła, Brześć, Białoruś (opiekun: Natalia Gołowan),
  • Wiktoria Karelina: Gimnazjum nr 75, Mińsk, Białoruś (opiekun: W. S. Owsiannikow),
  • Irena Sedlicka: Gimnazjum im. A. Mickiewicza , Wilno, Litwa (opiekun: Swietłana Bogdanowa),
  • Eryk Bartoszewicz: Gimnazjum im. A. Mickiewicza , Wilno, Litwa (opiekun: Swietłana Bogdanowa),
  • Jewgienija Łagun: Dietskaja Chudożiestwiennaja Szkoła, Słuck, Białoruś (opiekun: Guniefa Matiuszienkowa),
  • Tatiana Bałakiriewa: Gimnazja – Kolliedż Iskusstw, Mińsk, Białoruś (opiekun Piotr Szaripo),
  • Tania Biegłowa: Dietskaja Chudożiestwiennaja Szkoła 2, Republika Tatarstan (opiekun: Imagułowa Riezida),
  • Diana Mohtar: Gimnazjum nr 75, Mińsk, Białoruś (opiekun: W. S. Owsiannikow),
  • Miłada Miłto: Gimnazjum im. A. Mickiewicza, Wilno, Litwa (opiekun: Swietłana Bogdanowa),
  • Jewgienij Kuprianow: Dietskaja Szkoła Iskusstw, Mogiliew, Białoruś (opiekun; U. O. Kożerowa),
  • Jewgienij Kapusta: Iwienieckaja Dietskaja Muzykalnaja Szkoła, Iwieniec, Białoruś (opiekun: Ł. I. Kapusta),
  • Monika Mrowiec: Publiczne Liceum Plastyczne, Opole (opiekun: Bożena Krauze),
  • Tomasz Hepper: Publiczne Liceum Plastyczne, Opole (opiekun: Andrzej Sznejweiss),
  • Barbara Zawadzka: Liceum Plastyczne, Supraśl (opiekun: Monika Sienkiewicz),
  • Kamil Kocurek: Gimnazjum nr 5, Tychy (opiekun: Zbigniew Starczewski),
  • Sabina Lenarczyk: Publiczne Liceum Plastyczne, Opole (opiekun: Andrzej Sznejweiss),
  • Magdalena Kreis: Młodzieżowy Dom Kultury, Rybnik (opiekun: Aldona Kaczmarczyk – Kołucka),
  • Justyna Baran: Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza (opiekun: Beata Skrzypek),
  • Michał Łach: Młodzieżowy Dom Kultury nr 2, Tychy (opiekun: Adam Niesyto),
  • Wojciech Siudeja: Publiczne Liceum Plastyczne, Opole (opiekun: Bożena Krauze),
  • Sonia Proszowska: Zespół Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza (opiekun: Beata Skrzypek),
  • Agnieszka Lubina: Młodzieżowy Dom Kultury, Rybnik (opiekun: Aldona Kaczmarczyk – Kołucka),
  • Filip Nowak: Publiczne Liceum Plastyczne, Opole (opiekun: Andrzej Sznejweiss).

Wyróżnienia specjalne:

  • Dorota Łabęcka; Ośrodek Szkolno – wychowawczy, Szerzawy k/ Mogilna (opiekun: Hanna Kośmicka),
  • Paweł Więckowski: Ośrodek szkolno- Wychowawczy, Szerzawy k/ Mogilna (opiekun (Wioleta Lelińska)

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Inne Spojrzenie”.